Ekspert24.pl Dzierżoniów - kontakt

Ekspert finansowy w Dzierżoniowie – pośrednik kredytu hipotecznego posiadający w ofercie kredyty na zakup mieszkania lub domu, kredyty konsolidacyjne i refinansowe. Ekspert finansowy działający na terenie miasta Dzierżoniów to specjalista od kredytów hipotecznych (do 2017 roku można go było znaleźć pod hasłem: doradca finansowy Dzierżoniów lub doradca kredytowy Dzierżoniów).

Ekspert finansowy w Dzierżoniowie – która firma?

Na terenie Dzierżoniowa działają 3 największe firmy pośrednictwa finansowego. Kontakt bezpośredni możliwy jest po wcześniejszym umówieniu spotkania lub poprzez videorozmowę (w zależności od ograniczeń spowodowanych sytuacją pandemiczną).

EKSPERT EXPANDER

EKSPERT LENDI

EKSPERT NOTUS FINANSE

Ekspert kredytowy w Dzierżoniowie – co oferuje?

– indywidualne badanie zdolności kredytowej;
– ocenę możliwości finansowania nieruchomości w oparciu o analizę finansów osobistych;
– porównanie kredytów hipotecznych w kilkunastu bankach;
– pomoc w wyborze oferty w zależności od preferencji klienta (szybsza lub dłuższa spłata, raty równe lub malejące, oferta standard lub promocyjna);
– pomoc w skompletowaniu dokumentów;
– kontakt z bankiem w celu uzyskania jak najlepszych warunków dla klienta.

Expander Dzierżoniów - kontakt 2023

Ile kosztują usługi eksperta od kredytów hipotecznych w Dzierżoniowie?

Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne w odróżnieniu od usług doradców finansowych. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z 2017 roku za usługi doradztwa finansowego świadczone przez doradców finansowych np. z miasta Dzierżoniów, przysługuje wynagrodzenie. Usługi ekspertów finansowych, specjalistów od kredytu hipotecznego, którzy wynagrodzenie otrzymują od banków w formie prowizji, są całkowicie bezpłatne dla klientów. Na niniejszej stronie prezentujemy wyłącznie ekspertów finansowych z Dzierżoniowa, których umiejętności, wiedza i doświadczenie zostały zweryfikowane przez ZFPF (Związek Firm Pośrednictwa Finansowego).