Ekspert finansowy Knurów - kontakt

Ekspert finansowy Knurów – pośrednik kredytu hipotecznego posiadający w ofercie kredyty na zakup mieszkania lub domu, kredyty konsolidacyjne i refinansowe. Ekspert finansowy działający na terenie miasta Knurów to specjalista od kredytów hipotecznych (do 2017 roku można go było znaleźć pod hasłem: doradca finansowy Knurów lub doradca kredytowy Knurów).

Ekspert finansowy Knurów – która firma?

Na terenie Knurowa działają 3 największe firmy pośrednictwa finansowego. Kontakt bezpośredni możliwy jest po wcześniejszym umówieniu spotkania lub poprzez videorozmowę (w zależności od ograniczeń spowodowanych sytuacją pandemiczną).

EKSPERT EXPANDER

EKSPERT LENDI

EKSPERT NOTUS FINANSE

Ekspert finansowy Knurów – co oferuje?

– indywidualne badanie zdolności kredytowej;
– ocenę możliwości finansowania nieruchomości w oparciu o analizę finansów osobistych;
– porównanie kredytów hipotecznych w kilkunastu bankach;
– pomoc w wyborze oferty w zależności od preferencji klienta (szybsza lub dłuższa spłata, raty równe lub malejące, oferta standard lub promocyjna);
– pomoc w skompletowaniu dokumentów;
– kontakt z bankiem w celu uzyskania jak najlepszych warunków dla klienta.

Expander Knurów - kontakt 2022

Ekspert finansowy w Knurowie – ile kosztuje?

Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne w odróżnieniu od usług doradców finansowych. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z 2017 roku za usługi doradztwa finansowego świadczone przez doradców finansowych np. z miasta Knurów, przysługuje wynagrodzenie. Usługi ekspertów finansowych, specjalistów od kredytu hipotecznego, którzy wynagrodzenie otrzymują od banków w formie prowizji, są całkowicie bezpłatne dla klientów. Na niniejszej stronie prezentujemy wyłącznie ekspertów finansowych z Knurowa, których umiejętności, wiedza i doświadczenie zostały zweryfikowane przez ZFPF (Związek Firm Pośrednictwa Finansowego).

Ekspert finansowy Expander – reklama

źródło: Youtube.com

Więcej informacji na temat ekspertów finansowych Expander, Lendi oraz Notus Finanse znaleźć można w serwisie Doradcy.co.pl.